Transport Logistic China (TLC) 2024 დასრულდა შთამბეჭდავი წარმატებით, რითაც დაადასტურა თავისი რეპუტაცია, როგორც მთავარი მოვლენა გლობალურ ლოჯისტიკაში და უზრუნველყო პლატფორმა საქმიანი ქსელებისთვის. ღონისძიება გაიმართა 25-დან 27 ივნისამდე Shanghai New International Expo Center (SNIEC).
"წელს გამოფენამ საერთაშორისო საზოგადოების ყურადღება მიიპყრო. უცხოური კომპანიების მონაწილეობა ასახავს ჩინეთისა და აზიის ეკონომიკურ მნიშვნელობას გლობალური ლოჯისტიკაში. AsstrA-ს მონაწილეობამ TLC 2024-ში შესაძლებლობა მოგვცა გამართულიყო 50-ზე მეტი პროდუქტიული შეხვედრა ჩვენს კლიენტებთან და პარტნიორებთან. წარმოდგენილი კომპანიების დიდი რაოდენობის და ვიზიტორთა გამიზნური აუდიტორიის წყალობით, ჩვენ მოვახერხეთ მოლაპარაკებები გაგვემართა სხვადასხვა ქვეყნიდან ჩამოსულ კლიენტებთან. მოლაპარაკების შედეგებიდან გამომდინარე მომავალ კლიენტებს ვთავაზობთ ოპტიმალურ სატრანსპორტო მარშრუტებს აღნიშნავს სუნ ცზიუნი Country Sales Manager.
გამოფენამ, რომელსაცეკავაშთამბეჭდავიფართობი 50000 კვადრატულიმეტრი, შეკრიბა 794 ეკსპონენტი 42 ქვეყნიდან. SNIEC-მაუმასპინძლა 36000-ზემეტვიზიტორს 92 ქვეყნიდანდარეგიონიდან, რითაცმონაწილეებსმისცაუნიკალურიშესაძლებლობა, დაამყარონახალიკონტაქტებიდაგაეცნონუახლესტექნოლოგიურგადაწყვეტილებებსადატენდენციებსტრანსპორტისდალოგისტიკის
AsstrA მადლობას უხდის ყველას, ვინც ესტუმრა სტენდს Transport Logistic China 2024-ზე და მოუთმენლად ელის ნაყოფიერ თანამშრომლობას მომავალში.
ავტორი: Anastasiya Sidelnikova.