Asstra საქართველო გადავიდა
საერთაშორისო ლოგისტიკური კომპანია AsstrA თბილისის ოფისის მისამართის შეცვლის შესახებ ინფორმაციას ავრცელებს.
Asstra-ს ახალი მისამართი საქართველოში:
ქ.თბილისი, გიორგი სააკაძის II გასასვლელი, N 1ა, საოფისე ფართი, სართული 3
AsstrA-ს ახალი ოფისი თბილისში გვთავაზობს უფრო თანამედროვე და ფუნქციონალურ სივრცეებს. გარდა ამისა, ის მნიშვნელოვნად უფრო დიდი ფართობისაა, რაც იძლევა საშუალებას უფრო მეტი კომფორტით მიიღოს კლიენტები და პარტნიორები და ასევე უზრუნველყოს კომპანიის თანამშრომლების კომფორტული და ეფექტური მუშაობა.
„ჩვენი თბილისის ოფისის გადასვლა მნიშვნელოვანი მომენტია Asstra-ს განვითარების საქმეში ქართულ ბაზარზე. ჩვენ მზად ვართ ჩვენს კლიენტებთან და პარტნიორებთან უფრო მჭიდრო და ეფექტური ურთიერთქმედებისთვის ამ რეგიონში. ჩვენ დარწმუნებულნი ვართ, რომ ეს გააძლიერებს ჩვენს პოზიციას და ხელს შეუწყობს ჩვენი ბიზნესის შემდგომ განვითარებას საქართველოში“, - ლაშა ამაშუკელი AsstrA-ს ფილიალის ხელმძღვანელი საქართველოში.
გეპატიჟებათ ეწვიოთ ასტრას ახალ ოფისს თბილისში, თანამშრომლობის პერსპექტივების და თქვენი ლოგისტიკური ბიზნეს ამოცანების განსახილველად.
აგვიკავშირდით: